Aktualności

Karta Dużej Rodziny – aktualne rabaty

15 listopada 2022

Drodzy Państwo, już od prawie dwóch lat jesteśmy oficjalnym partnerem programu Karta Dużej Rodziny. Jak co roku, publikujemy aktualne zniżki przysługujące osobom posiadającym Kartę. Ich wysokość jest dostosowana do cen obowiązujących w danym ośrodku.

Rogal marciński okiem dietetyka

8 listopada 2022

W Poznaniu, 11 listopada to nie tylko Święto Niepodległości, ale również (a może przede wszystkim) imieniny Świętego Marcina. Z tej okazji Poznaniacy chętnie zajadają się rogalami świętomarcińskimi. Co na to dietetyk?

Psycholog psychodynamiczny Szczecin

10 października 2022

W ośrodku Centrum Słowo w Szczecinie przyjmujemy osoby dorosłe, pracując z nimi w różnych nurtach terapeutycznych: psychodynamicznym, integratywnym, poznawczo-behawioralnym, systemowym. Znaczną część naszego zespołu, stanowią psychoterapeutki pracujące w nurcie psychodynamicznym.

Nowa psycholog i coach w poznańskim zespole

30 września 2022

Z radością witamy na pokładzie poznańskiego Słowa - Martę Rogowską! Jest psychologiem, trenerem, coachem i mentorem. Ma szerokie doświadczenie w pracy z dorosłymi, zwłaszcza w środowisku zawodowym, a także pomaga nastolatkom rozwiązywać ich problemy.

Psycholog dla dzieci i młodzieży Poznań

2 września 2022

Właśnie zaczynamy nowy rok szkolny 2022/2023. Informujemy, że od września, po dłuższej przerwie do gabinetu wraca specjalistka Katarzyna Żebrowska. Ona oraz pozostałe nasze terapeutki przyjmują już zapisy na jesień.

Psycholog i seksuolog dla dzieci i młodzieży w Szczecinie

22 sierpnia 2022

Już za chwilę zaczynamy nowy rok szkolny 2022/2023. Informujemy, że od czerwca, po dłuższej przerwie do gabinetu wróciła, często przez Państwa polecana, Zuzanna Sołtysiak-Tomczak. Ma jeszcze wolne terminy. Sprawdźcie również inne specjalistki pracujące z dziećmi i młodzieżą, które przyjmują w Centrum Słowo w Szczecinie.

10 lat Centrum Słowo – Psychologia z duszą!

19 lutego 2022

To właśnie dzisiaj mija 10 lat od kiedy działa nasze Centrum w Poznaniu. Przeczytajcie kilka słów napisanych na tę okazję przez naszą dyrektor Katarzynę Wozinską.

Ruszył kalendarz do zapisów online!

13 grudnia 2021

Drodzy Państwo, z radością informujemy, że można się do nas umówić również za pośrednictwem naszej strony www, w kalendarzu online! Zapraszamy do umawiania wizyt.

Nowa specjalistka w szczecińskim zespole

22 listopada 2021

Mamy przyjemność powitać w naszym szczecińskim zespole nową specjalistkę Marię Zabłocką! Jest psychologiem i psychoterapeutą w trakcie certyfikacji

Karta Dużej Rodziny – aktualizacja zniżek

18 października 2021

Drodzy Państwo, już od Prawie roku jesteśmy oficjalnym partnerem programu Karta Dużej Rodziny. Jesienią, zaktualizowaliśmy wysokość zniżek i listę specjalistów uczestniczących w programie.