Aktualności

Praca nad traumą w 3 krokach? Jak to możliwe?

5 czerwca 2024

Odpowiedź na to pytanie otrzymacie od naszej terapeutki - Joanny Rumińskiej.

Superwizje dla dietetyków i psychodietetyków

12 marca 2024

Joanna Rumińska - nasza psychodietetyk proponuje zupełnie nową usługę - superwizje dla... dietetyków (i psychodietetyków również)!. Przeczytajcie Państwo czego spodziewać się po takich spotkaniach, a zainteresowanych zapraszamy zapisów.

Szczęśliwa dwunastka

12 lutego 2024

Drodzy Państwo, wchodzimy w trzynasty już rok służby jaką podjęliśmy zakładając Słowo. Nie jest to bowiem praca po prostu, a działanie z misją.

Karta dużej rodziny – obowiązujące zniżki

17 października 2023

Za moment minie już 3 rok naszego uczestnictwa w programie zniżkowym Karta Dużej Rodziny. Poniżej podajemy listę aktualnych rabatów.

Karta Dużej Rodziny – aktualne rabaty

15 listopada 2022

Drodzy Państwo, już od prawie dwóch lat jesteśmy oficjalnym partnerem programu Karta Dużej Rodziny. Jak co roku, publikujemy aktualne zniżki przysługujące osobom posiadającym Kartę. Ich wysokość jest dostosowana do cen obowiązujących w danym ośrodku.

Rogal marciński okiem dietetyka

8 listopada 2022

W Poznaniu, 11 listopada to nie tylko Święto Niepodległości, ale również (a może przede wszystkim) imieniny Świętego Marcina. Z tej okazji Poznaniacy chętnie zajadają się rogalami świętomarcińskimi. Co na to dietetyk?

Psycholog psychodynamiczny Szczecin

10 października 2022

W ośrodku Centrum Słowo w Szczecinie przyjmujemy osoby dorosłe, pracując z nimi w różnych nurtach terapeutycznych: psychodynamicznym, integratywnym, poznawczo-behawioralnym, systemowym. Znaczną część naszego zespołu, stanowią psychoterapeutki pracujące w nurcie psychodynamicznym.

Nowa psycholog i coach w poznańskim zespole

30 września 2022

Z radością witamy na pokładzie poznańskiego Słowa - Martę Rogowską! Jest psychologiem, trenerem, coachem i mentorem. Ma szerokie doświadczenie w pracy z dorosłymi, zwłaszcza w środowisku zawodowym, a także pomaga nastolatkom rozwiązywać ich problemy.

Psycholog dla dzieci i młodzieży Poznań

2 września 2022

Właśnie zaczynamy nowy rok szkolny 2022/2023. Informujemy, że od września, po dłuższej przerwie do gabinetu wraca specjalistka Katarzyna Żebrowska. Ona oraz pozostałe nasze terapeutki przyjmują już zapisy na jesień.

Psycholog i seksuolog dla dzieci i młodzieży w Szczecinie

22 sierpnia 2022

Już za chwilę zaczynamy nowy rok szkolny 2022/2023. Informujemy, że od czerwca, po dłuższej przerwie do gabinetu wróciła, często przez Państwa polecana, Zuzanna Sołtysiak-Tomczak. Ma jeszcze wolne terminy. Sprawdźcie również inne specjalistki pracujące z dziećmi i młodzieżą, które przyjmują w Centrum Słowo w Szczecinie.