Poszerzamy szczeciński zespół

Podobną decyzję jak tę podjętą odnośnie poznańskiego zespołu, podjęłyśmy również w Szczecinie – szukamy nowych specjalistów, by wzmocnili nasze szeregi.

Szczecińska filia ma już ponad 4 lata i działa prężnie – nastał więc czas na kolejny krok w jej rozwoju – przyjęcie nowych psychologów.

Efektem tej decyzji jest zatrudnienie dwóch świetnych terapeutek o zupełnie różnych specjalizacjach, będą się świetnie uzupełniały. Witamy zatem na naszym pokładzie:

  • Antoninę Porębską – psycholog nurtu poznawczo-behawioralnego. Pracuje z nastolatkami i młodymi dorosłymi. Metody terapeutyczne dostosowuje indywidualnie. Pracuje po partnersku z pacjentem, przyglądając się wraz z nim jego przeżyciom i ucząc go używania narzędzi pracy nad sobą, które może stosować samodzielnie. Pomaga również wyjść z uzależnień od substancji lub/i czynności.
  • Małgorzatę Śliwkę – psycholog nurtu psychodynamicznego. Pracuje głównie z osobami dorosłymi. Najczęściej pomaga w trudnościach w obszarze relacji międzyludzkich lub zawodowych, a także w kryzysie życiowym. Zajmuje się też zaburzeniami nastroju, lękowymi o tle nerwicowym lub psychosomatycznym, a także zaburzeniami osobowości.

Zapraszamy do umawiania się na wizyty.