Wzmacniamy poznański zespół!

Tej jesieni podjęłyśmy decyzję o poszerzeniu zespołu. Trudne doświadczenie pandemii pokazało nam, że lepiej, gdy jest nas więcej i możemy wtedy jako zespół być bardziej dla Państwa dostępne, ale też elastyczne.

Drugim ważnym powodem, który popchnął nas do tej decyzji, były radosne nowiny płynące od kilku naszych specjalistek, iż niebawem powitamy na świecie nowe maluchy i tym samym rodzina Słowa powiększy się! Jeśli są Państwo ciekawi, ile mamy aktualnie dzieci w naszym zespole, odsyłamy do zakładki „historia”.

A tymczasem witamy nowe specjalistki, które wzmocniły szeregi naszego poznańskiego zespołu.

  • Karolinę Rzesoś – psycholog nurtu systemowego. Wspiera przede wszystkim rodziny i rodziców. Pracuje z małymi dziećmi od dnia narodzin. Jej praca to także pomoc w kryzysach związanych ze związkiem i rodzicielstwem, niepłodnością oraz trudnymi ciążami, tematami okołoporodowymi i początkami rodzicielstwa: np. karmieniem i snem niemowlęcia.
  • Bogusławę Wasiewicz – psycholog nurtu systemowego, trener. Pomaga młodzieży i dorosłym. Towarzyszy w rozwiązywaniu kryzysowych sytuacji rodzinnych oraz w związkach. Wesprze osoby przeżywające nadmierny stres, zagrożone wypaleniem zawodowym, cierpiące na bezsenność i zaburzenia psychosomatyczne.
  • Dorotę Wiatr – psycholog nurtu systemowego, coach. Pomoże w przypadku nieśmiałości, wycofania, poczucia wyizolowania (zwłaszcza w dobie pandemii) , kryzysu życiowego. Pomaga również członkom rodzin osób niepełnosprawnych i poważnie chorych psychicznie. Jej dodatkowe umiejętności coacha pozwalają na skuteczne zajęcie się sprawami zawodowymi.
  • Katarzynę Żebrowską – psycholog nurtu poznawczo-behawioralnego. Pomaga w pełnym zakresie spraw związanych z dziećmi i młodzieżą: wychowawczych, rodzinnych, szkolnych, problemach z zachowaniem i emocjami: również samouszkodzeniach, sytuacjach traumatycznych, problemach z przystosowaniem. Prowadzi także konsultacje dla rodziców.

    Zapraszamy do gabinetów!